Nowe wydanie Metacybernetyki

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że w księgarniach pojawiła się znowu Metacybernetyka – jedno z najważniejszych dzieł docenta Józefa Kosseckiego. Książka jest dostępna w wielu księgarniach internetowych oraz można ją zamawiać (najczęściej z dostawą na jutro-pojutrze) w wielu księgarniach tradycyjnych.

Nowe egzemplarze, które trafiły do sprzedaży, to wydanie I poprawione. W książce wprowadziliśmy szereg poprawek. Bardzo dziękujemy licznym Czytelnikom oraz Działaczom NAI w całej Polsce oraz Pani Profesor Kosseckiej za zaangażowanie w korektę!

Wszystkim zainteresowanym cybernetyką gorąco polecamy tę pozycję!

Zachęcamy do zakupu np. w poniższych księgarniach:

Dobre Książki

Bonito

Gandalf

Docent Józef Kossecki - autor Metacybernetyki, zdjęcie z IV strony okładki książki
Docent Józef Kossecki – autor Metacybernetyki, zdjęcie z IV strony okładki wydania I poprawionego

 

Z najlepszymi pozdrowieniami!

Zespół NAI Warszawa

3 myśli w temacie “Nowe wydanie Metacybernetyki”

  1. No pięknie. A co z erratą do poprzedniego wydania? Zapytowywałem w sprawie ponad rok temu podając szczegóły. Może tym razem ktoś coś odpowie… 😉 .

  2. Czy zamawiając w powyższych księgarniach otrzymamy nowe wydanie (tj. 1 poprawione) czy wydanie z 2015 jakie widnieje na stronach ww. Księgarni?

    1. Powinno dotrzeć nowe, gdyż wydania z 2015 roku nie ma już od dłuższego czasu w hurtowni. Ale 100% pewności nie ma. Natomiast, gdyby się tak zdarzyło – bezpłatnie wymienimy Panu egzemplarz na nowe wydanie.

Dodaj komentarz